DSC_2353.JPG DSC_2403.JPG DSC_2568.JPG DSC_2577.JPG DSC_2686.JPG DSC_3553.JPG DSC_3600.JPG Header01.jpg NIX18-banner.png Soest  Jeugd.png Soest huldiging.png Soest Jeugd meisje.png Soest Jeugd nieuwe veld.png

H1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maarten Manjoero
Aanvoerder Floris Rep
Trainer Maarten Manjoero
TC-lid Willem Treep

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Arnhem H1 Nijkerk H1
Drienerlo H1 Twente H1
Graspiepers H1 Roden H1
Soest H1 Flevoland H1
Westerduiven H1 Ares H1
Zutphen H1 PW H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Roden H1 11 33 11 0 0
2 Ares H1 11 22 7 1 3
3 Drienerlo H1 11 20 6 2 3
4 Nijkerk H1 11 18 5 3 3
5 Arnhem H1 11 16 4 4 3
6 Zutphen H1 11 15 5 0 6
7 Soest H1 11 15 5 0 6
8 Westerduiven H1 11 14 4 2 5
9 Twente H1 11 13 4 1 6
10 Flevoland H1 11 9 2 3 6
11 PW H1 11 7 3 1 7
12 Graspiepers H1 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt Flevoland H1 n.n.b thuis
20 mrt Nijkerk H1 14:30 uit
27 mrt AHC Velp H1 n.n.b uit
3 apr de Graspiepers H1 n.n.b thuis
10 apr DHC Drienerlo H1 n.n.b uit
24 apr Westerduiven H1 n.n.b thuis
8 mei MHCZutphen H1 n.n.b uit
15 mei Enschedese hockeyclub Prinses Wilhelmina H1 n.n.b thuis
22 mei HC Ares H1 n.n.b uit
29 mei Hockey Club Twente H1 n.n.b thuis
12 jun MHC Roden H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
PW H1 Zutphen H1 2-3
Nijkerk H1 Arnhem H1 1-1
Roden H1 Graspiepers H1 10-1
Twente H1 Drienerlo H1 1-4
Flevoland H1 Soest H1 3-4
Ares H1 Westerduiven H1 5-3
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Graspiepers H1 Flevoland H1 4-3
Westerduiven H1 Twente H1 4-0
Soest H1 Nijkerk H1 0-4
Zutphen H1 Ares H1 3-4
Drienerlo H1 Roden H1 0-3
Arnhem H1 PW H1 6-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Nijkerk H1 Graspiepers H1 6-0
Soest H1 Arnhem H1 4-2
Flevoland H1 Drienerlo H1 7-5
Roden H1 Westerduiven H1 9-1
Twente H1 Zutphen H1 2-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
PW H1 Twente H1 2-3
Westerduiven H1 Flevoland H1 2-2
Zutphen H1 Roden H1 1-4
Arnhem H1 Ares H1 1-0
Drienerlo H1 Nijkerk H1 1-1
Graspiepers H1 Soest H1 1-4
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Roden H1 PW H1 8-1
Graspiepers H1 Arnhem H1 4-4
Twente H1 Ares H1 2-4
Soest H1 Drienerlo H1 1-3
Flevoland H1 Zutphen H1 2-4
Nijkerk H1 Westerduiven H1 4-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
PW H1 Flevoland H1 6-3
Ares H1 Roden H1 3-6
Arnhem H1 Twente H1 5-5
Westerduiven H1 Soest H1 6-5
Drienerlo H1 Graspiepers H1 6-1
Zutphen H1 Nijkerk H1 5-2
DINSDAG 19 OKTOBER 2021
Ares H1 PW H1 3-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Graspiepers H1 Westerduiven H1 1-2
Soest H1 Zutphen H1 3-2
Nijkerk H1 PW H1 3-0
Drienerlo H1 Arnhem H1 4-4
Flevoland H1 Ares H1 1-1
Roden H1 Twente H1 10-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Ares H1 Nijkerk H1 4-0
Westerduiven H1 Drienerlo H1 3-5
Arnhem H1 Roden H1 2-3
Twente H1 Flevoland H1 3-1
PW H1 Soest H1 1-6
Zutphen H1 Graspiepers H1 4-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Nijkerk H1 Twente H1 9-0
Westerduiven H1 Arnhem H1 0-1
Soest H1 Ares H1 2-4
Graspiepers H1 PW H1 1-2
Drienerlo H1 Zutphen H1 5-0
Flevoland H1 Roden H1 0-4
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Flevoland H1 Arnhem H1 2-1
PW H1 Drienerlo H1 1-0
Roden H1 Nijkerk H1 6-0
Twente H1 Soest H1 8-3
Zutphen H1 Westerduiven H1 4-5
Ares H1 Graspiepers H1 4-1
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Graspiepers H1 Twente H1 3-4
Nijkerk H1 Flevoland H1 4-4
Arnhem H1 Zutphen H1 6-4
Soest H1 Roden H1 0-4
Westerduiven H1 PW H1 3-3
Drienerlo H1 Ares H1 4-3

Hoofdsponsor

Instagram