DSC_2315.JPG DSC_2353.JPG DSC_2403.JPG DSC_2568.JPG DSC_2577.JPG DSC_2686.JPG DSC_3553.JPG DSC_3588.JPG DSC_3600.JPG Soest  Jeugd.png Soest huldiging.png Soest Jeugd meisje.png Soest Jeugd nieuwe veld.png
Dit schema loopt van 26-11-2018 t/m 15-2-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD3 Zaal Zonne Hendriks Sportzaal Willaert-C3
17:00 - 18:00 MC5 Zaal Zonne Hendriks Sportzaal Willaert-C3
17:00 - 18:00 MC6 Zaal Amber Neering Sportzaal Orlando
18:00 - 19:30 JB2 Zaal Quinten Hensen Sportzaal Willaert-C3
21:00 - 22:00 JA2 Zaal Sportzaal Orlando
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD2 Zaal Maurits Weenink Sportzaal Willaert-C3
17:00 - 18:30 MA5 Zaal Quinten Hensen Sportzaal de Bunt
17:00 - 18:00 MC4 Zaal Maurits Weenink Sportzaal Willaert-C3
18:00 - 19:00 JC2 Zaal Daan de Wit Sportzaal Willaert-C3
19:00 - 20:00 MA3 Zaal Daan de Wit Sportzaal Willaert-C3
20:00 - 21:00 DA Zaal Sportzaal Willaert-C3
21:00 - 22:00 HB Zaal Willem Treep Sportzaal Willaert-C3
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 15:00 M8E4 Zaal Sem Swart Engh, Optisport Sportboulevard D 2/3 zaal links midden
14:00 - 15:00 M8E5 Zaal Engh, Optisport Sportboulevard D 2/3 zaal links midden
14:00 - 15:00 MD5 Zaal Amber Neering Sportzaal de Bunt
15:00 - 16:00 J8E1 Zaal Sem Swart Engh, Optisport Sportboulevard D 2/3 zaal links midden
15:00 - 16:00 M8E1 Zaal Merel Jonkhout Engh, Optisport Sportboulevard D 2/3 zaal links midden
15:00 - 16:00 MD4 Zaal Kylian Weenink Sportzaal Orlando
15:00 - 16:00 MD7 Zaal Amber Neering Sportzaal de Bunt
16:00 - 17:00 JD1 Zaal Kylian Weenink Sportzaal Orlando
16:00 - 17:00 M8E2 Zaal Sem Swart Engh, Optisport Sportboulevard D 2/3 zaal links midden
16:00 - 17:00 M8E3 Zaal Merel Jonkhout Engh, Optisport Sportboulevard D 2/3 zaal links midden
16:00 - 17:00 MD8 Zaal Eva de Vries Sportzaal de Bunt
17:00 - 18:00 J8E2 Zaal Ernest Martens Engh, Optisport Sportboulevard D 2/3 zaal links / midden
17:00 - 18:00 J8E3 Zaal Sem Swart Engh, Optisport Sportboulevard D 2/3 zaal links / midden
17:00 - 18:00 JC3 Zaal Kylian Weenink Sportzaal Orlando
17:00 - 18:00 MB5 Zaal Eva de Vries Sportzaal de Bunt
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MB2 Zaal Eric Groenhart Sportzaal Willaert-C3
17:00 - 17:45 MB6 Zaal Sebastian Tamis Sportzaal de Bunt Training tot 17:50
17:00 - 18:00 MD1 Zaal Ties Peters
Mats van Drie
Engh, Optisport Sportboulevard D hele zaal
17:00 - 18:00 MD2 Zaal Engh, Optisport Sportboulevard D
17:45 - 18:45 MB7 (MA6) Zaal Sebastian Tamis Sportzaal de Bunt training vanaf 17:50 uur
18:00 - 19:00 MA1 Zaal Eric Groenhart Sportzaal Willaert-C3
18:00 - 19:00 MA4 Zaal Quinten Hensen Engh, Optisport Sportboulevard D 1/3 deel, achterste deel
18:00 - 19:00 MC2 Zaal Eva de Vries Sportzaal Orlando
19:00 - 20:00 MB3 Zaal Eva de Vries Sportzaal Orlando
20:00 - 21:00 MB4 Zaal Kylian Weenink Sportzaal Orlando
21:00 - 22:00 MA2 Zaal Kylian Weenink Sportzaal Orlando
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MD3 Zaal Ernest Martens Engh, Optisport Sportboulevard D 2/3 zaal links en midden
16:00 - 17:00 MD6 Zaal Kylian Weenink Sportzaal de Bunt
17:00 - 18:00 JC1 Zaal Piwi van der Horst Sportzaal de Bunt
17:00 - 18:00 JC4 Zaal Nienke Vrieling
Rosemarie de Groot
Sportzaal Willaert-C3
17:00 - 18:00 MC1 Zaal Olivier Meijer Engh, Optisport Sportboulevard D 2/3 zaal links en midden
18:00 - 19:00 JB1 Zaal Piwi van der Horst Sportzaal de Bunt
18:00 - 19:00 MB1 Zaal Olivier Meijer Engh, Optisport Sportboulevard D 2/3 zaal links en midden
18:00 - 19:00 MC3 Zaal Nienke Vrieling
Rosemarie de Groot
Sportzaal Willaert-C3
19:00 - 20:00 JA3 Zaal Carl Weenink Engh, Optisport Sportboulevard D midden deel (1/3 zaal)
20:00 - 21:00 JA1 Zaal Robertjan Boterman Engh, Optisport Sportboulevard D 1/3 zaal midden
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
10:00 - 11:00 JF1 Zaal Laurence Nieuwendam Sportzaal de Bunt
11:00 - 12:00 J8E2 Zaal Ernest Martens Sportzaal de Bunt
12:00 - 13:00 ME4 Zaal Ruth van Rensen Sportzaal de Bunt

Hoofdsponsor

Instagram