DSC_2315.JPG DSC_2353.JPG DSC_2403.JPG DSC_2568.JPG DSC_2577.JPG DSC_2686.JPG DSC_3553.JPG DSC_3588.JPG DSC_3600.JPG Soest  Jeugd.png Soest huldiging.png Soest Jeugd meisje.png Soest Jeugd nieuwe veld.png
Dit schema loopt van 18-2-2019 t/m 24-5-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 MF5 KG3 - D
17:00 - 18:00 JD1 Kylian Weenink KG1 - CD
17:00 - 18:00 M8E2 Annet Scheeren KG2 - AB
17:00 - 18:00 MD1 Ties Peters
Mats van Drie
KG1 - AB
17:00 - 18:00 MD5 Lenneke Welschen KG2 - CD
17:00 - 18:00 MD6 Pepijn Rezelman
Guus Holdijk
KG3 - AB
17:00 - 18:00 MF4 Timo van Ling KG3 - D
17:15 - 18:15 JE3 Natalie Corsmit KGM - A
18:00 - 19:00 JC4 Guus Holdijk
Pepijn Rezelman
KG2 - CD
18:00 - 18:30 JD1 Eric Groenhart KG1
18:00 - 19:00 MB4 Rijk Janssen KG3 - AB
18:00 - 19:00 MB6 Amber Neering KG3 - CD
18:00 - 18:30 MD1 KG1
18:30 - 20:00 JA1 Robertjan Boterman KG1 - AB
18:30 - 20:00 MA1 Eric Groenhart KG1 - CD
19:00 - 20:00 JC3 Joris Reijnierse KG2 - CD
19:00 - 20:00 MB5 Rijk Janssen KG3 - AB
19:00 - 20:00 MB7 Amber Neering KG3 - CD
19:00 - 20:00 MC4 Pascal Mulder KG2 - AB
20:00 - 21:00 JA3 Carl Weenink KG1 - AB
20:00 - 21:00 MA3 Eric Groenhart KG1 - CD
20:00 - 21:00 MA4 Patrick van Zuilen KG2 - CD
20:00 - 21:30 maandagtrimmers I KG3 - AB
20:30 - 22:00 maandagtrimmers II KG3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 17:45 J8E3 KG1 - AB
17:00 - 18:00 JE1 Maurits Weenink KG3
17:00 - 18:00 JE2 Hugo Mulder KG3
17:00 - 18:00 JE3 Pieter den Hartog KG3
17:00 - 18:00 MD4 Brechje van Zuilen KG2 - AB
17:00 - 18:00 ME1 KG3
17:00 - 18:00 ME2 Diede van Groeningen KG3
17:00 - 18:00 ME3 Sem Swart KG3
17:00 - 18:00 ME4 KG3
17:00 - 18:00 ME5 Leroy de Groot KG3
17:00 - 18:00 ME6 KG3
18:00 - 19:00 JC2 Daan de Wit KG1 - AB
18:00 - 19:00 JD2 Hugo Mulder
Maurits Weenink
KG1 - CD
18:00 - 19:00 JD3 Isabelle Kuijper
Zonne Hendriks
KGM
18:00 - 19:00 MA2 Eric Groenhart KG2 - CD
18:00 - 19:00 MD7 Diede van Groeningen
Alex Kamminga
KG3 - AB
18:00 - 19:00 MD8 Rosan van Bezooijen
Talitha de Boer
KG2 - AB
18:30 - 19:30 MC6 Danny Kuijper KG3 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Olivier Meijer KG1 - CD
19:00 - 20:30 MB2 Marion van Barneveld
Marlies Vrijmoet
KG2 - AB
19:00 - 20:00 MB3 Eric Groenhart KG2 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Pepijn Goedhart KG1 - AB
19:30 - 20:30 JA2 Robbert de Wit KG3 - CD
19:30 - 20:30 JB2 Michel van Drie KG3 - AB
20:30 - 22:00 D1 Sipko de Ruiter KG1 - CD
20:30 - 22:00 D1 Sipko de Ruiter KG1 - AB
20:30 - 21:30 DA KG3 - AB
20:30 - 21:30 DB Daan de Wit
Sebastian Tamis
KG3 - CD
20:30 - 22:00 H1 Wijnand Eissens KG2
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:30 - 15:00 M8E5 KG1 - A tot circa medio november, extra training
15:00 - 16:00 MD2 Maarten Manjoero KG2 - CD
16:00 - 17:30 JD1 Kylian Weenink KG1 - AB
16:00 - 17:00 MD4 Maarten Manjoero KG2 - CD
16:30 - 17:30 J8E2 Ernest Martens
Ronald de Jong
KG2 - AB
16:30 - 17:30 ME2 Simon Nijmeijer KG1 - D
16:30 - 17:00 MF1 KGM - A
16:30 - 17:00 MF3 Marlies Wobben KG1 - C
17:00 - 18:00 JF1 Claartje Loonstra KG3
17:00 - 18:00 JF3 KG3
17:00 - 18:00 M8E3 KGM - A
17:00 - 18:00 MC3 Maarten Manjoero KG2 - CD
17:00 - 18:00 MF1 Rosemarie de Groot KG3
17:00 - 18:00 MF2 Nienke Vrieling KG3
17:00 - 18:00 MF3 Brechje van Zuilen KG3
17:00 - 18:00 MF4 Isa Koppers KG3
17:00 - 18:00 MF5 Lotte van Dorresteijn KG3
17:30 - 19:00 JC1 Piwi van der Horst KG1 - AB
17:30 - 19:00 MC1 Eric Groenhart KG1 - CD
17:30 - 18:30 MD3 Ernest Martens KG2 - AB
18:00 - 19:00 MC2 Maarten Manjoero KG2 - CD
18:00 - 19:00 MC4 Rosemarie de Groot
Nienke Vrieling
KG3 - CD
18:00 - 19:00 MC5 Sebastiaan Schietinger KG3 - AB
18:30 - 19:30 MB2 Olivier Meijer KG2 - AB
19:00 - 20:00 JA3 Maarten Manjoero KG2 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Piwi van der Horst KG1 - AB
19:00 - 20:30 MA1 Eric Groenhart KG1 - CD
19:00 - 20:00 MC6 Sebastiaan Schietinger KG3 - AB
19:30 - 20:30 JA2 Olivier Meijer KG2 - AB
19:30 - 20:30 MB3 Hilko Krook KG3 - CD
20:00 - 21:00 MB5 Han Bosz KG2 - CD vanaf 5-9
20:00 - 21:00 MB7 Frank Verzantvoort
Tim Huijink
KG3 - AB
20:30 - 22:00 Dames 1 Jong Senioren Olivier Meijer KG2 - AB
20:30 - 22:00 H2 Maarten Manjoero KG1 - CD
20:30 - 22:00 HA KG1 - AB
20:30 - 22:00 HVL KG1 - AB
20:30 - 21:30 MA3 Daan de Wit KG3 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 ME3 Boaz van Garderen KG1 - A
16:00 - 17:00 ME5 Leroy de Groot KG1 - D
17:00 - 18:00 J8E1 Amber Neering KG3
17:00 - 18:00 J8E2 Lotte Verkerk KG3
17:00 - 18:00 J8E3 Isabelle Nienhaus KG3
17:00 - 18:00 M8E1 Karlijn van Barneveld KG3
17:00 - 18:00 M8E2 Julia Koghee KG3
17:00 - 18:00 M8E3 Maud Dijkstra KG3
17:00 - 18:00 M8E4 Laurence Broeksema KG3
17:00 - 18:00 M8E5 Merel Jonkhout KG3
17:00 - 18:30 MD1 Mats van Drie
Ties Peters
KG1 - AB
17:00 - 18:00 ME6 Lotte Penning KG2 - D
17:30 - 18:30 MB6 Oscar Brendeke KG1 - CD
18:00 - 19:00 JC2 Daan de Wit KG2 - CD
18:00 - 19:00 JC3 Sebastian Tamis KG2 - AB
18:00 - 19:00 MD2 Amber Neering
Lotte Verkerk
KG3 - AB
18:00 - 19:00 MD5 Eline Dekker
Mirthe Gerestein
KG3 - CD
18:00 - 21:00 Reservering 2uur Eric Groenhart KGM
18:30 - 20:00 JA1 Robertjan Boterman KG1 - AB
18:30 - 20:00 MB1 Olivier Meijer KG1 - CD
19:00 - 20:00 MA2 Kylian Weenink KG2 - CD
19:00 - 20:00 MA4 Sebastian Tamis KG2 - AB
19:00 - 20:00 MA5 Quinten Hensen KG3 - AB
19:00 - 20:00 MB4 Irma Hagemans KG3 - CD
20:00 - 22:00 D1 Sipko de Ruiter KG1
20:00 - 22:00 H1 Wijnand Eissens KG2
20:30 - 22:00 donderdag damestrimmers KG3 - ABC
20:30 - 22:00 donderdag trimmers gemengd KG3 - D
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 ME1 Jos Stukker KG3 - C
16:00 - 17:00 J8E1 Jeroen van Tol KG1 - AB
16:00 - 17:00 JE1 KG3 - B
16:00 - 17:00 JE2 Myron Jacobs KG3 - D
16:00 - 17:00 M8E1 Angelique van Zuilen
Eva Dresscher
Caspar Beks
KG2 - CD om de week een van deze trainers
16:00 - 17:00 M8E4 Lotte van Dorresteijn KG3 - A
16:00 - 17:00 MD3 Ivo van Barneveld KG1 - CD
16:00 - 17:00 MD8 Maarten Manjoero KG2 - AB
16:00 - 17:00 ME4 Ruth van Rensen KGM - A
17:00 - 18:30 JC1 Piwi van der Horst KG1 - AB
17:00 - 18:00 JC4 Maarten Manjoero KG2 - AB
17:00 - 18:00 JD3 Hidde Bunte KG1 - CD
17:00 - 18:00 MC5 Fekke Odijk KG3 - CD
17:00 - 18:00 MD6 Aukje Treep KG2 - CD
17:00 - 18:00 MD7 Renate Hilberink KG3 - AB
17:00 - 18:00 ME2 Simon Nijmeijer KGM - A
18:00 - 19:00 JB2 Maarten Manjoero KG2 - AB
18:00 - 19:00 JD2 Hidde Bunte KG1 - CD
18:00 - 19:30 MC2 Ad Quik
Jaap van der Vijver
KG2 - CD
18:00 - 19:00 MC3 Christine van der Kas
Geert Eggens
Sander Geytenbeek
KG3 - CD
18:30 - 20:00 JB1 Piwi van der Horst KG1 - AB
19:00 - 20:30 Keepertraining jeugd Trainingsgroep KG2 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Welpen J Natalie Corsmit KG2 - AB start 10 maart
09:30 - 10:30 Welpen M Natalie Corsmit KG2 - CD start 10 maart
10:30 - 11:30 Kabouters Natalie Corsmit KG2

Hoofdsponsor

Instagram